Finsulate

Başarının anahtarı,

Finsulate'in organizmaları öldürmeye çalışmaması, aksine onları uzakta tutmasıdır! İşlenen lifler, çiçek hastalığı ve midye gibi organizmaların gövdeye ulaşmasını engeller. 

Yani, deniz büyümesine karşı fiziksel bir engel oluşturulmuştur. Finsulate, fiber yapının gemi gövdelerinin hidrodinamiği üzerindeki etkilerini kapsamlı bir şekilde test etmiştir. 

Pratikte ve laboratuvarda gördüğümüz şey, liflerin su akışını değiştirmesi ve düz bir gövdeye kıyasla ek hava direncine neden olmamasıdır.

Finsulate Antifouling'in antifouling etkileri, geleneksel antifouling boyadan çok daha üstün olduğu için, temiz gövde sayesinde yakıt tasarrufu sağlanır. 

5 yılı aşkın muazzam dayanıklılık nedeniyle, su altı gövdesi üzerinde can sıkıcı yıllık çalışma artık gerekli değildir. hikaye Finsulate başlangıçta balık çiftlikleri gibi ayakta duran nesneler için kullanıldı. 

Bitki örtüsünün büyümesini engellemek söz konusu olduğunda en kalabalık nesnelerdir. Çiftlikte yetiştirilen balıklar günlük olarak beslenir, bu da çevredeki tüm ağları birçok tür midye ve midye için çekici bir ortam haline getirir. 

Finsulate, yalnızca son yıllarda ticari taşımacılığa girmiştir ve gezi tekneleri için daha da geliştirilmiştir. 

Finsulate, MARIN, TNO ve Delft Teknik Üniversitesi gibi enstitülerde ve ayrıca gemilerdeki uygulamalarda kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Renolit Dolphin S Mactac MacGlide Eco Çevre koruma Uygulama alanları Finsulate dünya çapında birçok yatta kullanılmaktadır.